با روند سعودی بازار پر سود سهام از یک سو و حجوم خریداران سهام از سمت دیگر باعث اختلالات در سفارش گذاری هسته بورس گردیده و کاربران را به دنبال تهیه سرور بورس وا داشته است

معامله گرانی موفق به خرید سهم های خوب می شوند که دارای اینترنت پر سرعت و پینگ پایین هستند در ادامه با ما برای خرید سرور مناسب همراه باشید.

سرور بورس

قبل از هرچیزی توضیح میدیم سرور بورس چی هست و چه مزایایی دارد:

با افزایش باورنکردنی خریداران سهام از یک سمت و ساعت سفارش گذاری سهام در کارگزاری ها از سمت دیگر باعث ایجاد ترافیک بالایی در هسته بورس گردیده، قطعا اگر یکی از معامله گران و خریداران سهام در بورس باشید برای شما اتفاق اتفاده که در شروع ساعت 8:30 (زمان سفارش گذاری) برای یک سهم بطور مثال پر مخاطب در در ردیف های ابتدایی قرار نگرفته باشید که دلیل این امر این هست که رقیبان شما با استفاده از سرورهای مجازی بورس اقدام به سرخطی زدن در بورس میکنند.

سرور بورس چیست و نحوه اتقال به آن چگونه است:

یک سرور بسیار قدرتمند است (حتی گاها دارای سخت سخت افزاری تا 20 برابر قوی تر از سیستم های خونگی) که بر روی دیتاسنترها نصب می شود (دیتاسنتر اولین جایی هست که اینترنت پخش می شود، برای درک این موضوع باید بگویم سرویس های ارائه دهنده اینترنت، فیبر تاریک خود را از دیتاسنتر میگیرند و ما هم از شرکت های ارائه دهنده اینترنت سرویس میگیرم که با تهیه سرور بورس اینترنت رو مستقیم از دیتاسنتر تهیه میکنیم) و بر روی آن به دلخواه خریدار ویندوز نصب می شود به طور مثال ویندوز 8 و یا ویندوز 10 و از طریق نرم افزار Remote Desktop به آن متصل می شویم.

تست کیفیت سرور بورس چگونه است:

معمولا تست کیفیت از طریق سایت معتبر SpeedTest.Net صورت میگیرد و حتما با دیتاسنترهای متخلف اقدام به تست کنید تا از کیفیت ارائه شده مطمعن شوید نمونه تست زیر توسط سرور بورس میهن پرداز تهیه گردیده که همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید پینگ 1 میلی ثانیه می باشد و سرعت اپلود و دانلود نیز بالای 1000 مگابیت است، در صورتی که بالای 1000 نباشد گیفیت لازم برای سرخطی بورس را ندارد

سرور بورس قدرتمند

راهنمایی جهت خرید سرور بورس قدرتمند و مزایای آن:

1- سرور داخلی تهیه کنید:

از آنجایی که هسته بورس در ایران هست نیازمند یک سرور مجازی بورس هستید که در داخل ایران باشد تا سرعت و پینگ خوبی به هسته بورس داشته باشد در نتیجه بایستی حتما سرور ایران تهیه کنید.

2- نمونه تست بخواهید:

نمونه تست کیفیت بخواهید ماننده همان تست عکس بالا که توسط میهن پرداز تهیه شده از 2 سرور مختلف، که بایستی پینگ 1 میلی ثانیه داشته باشد و آپلود نیز بالای 1000 مگابیت باشد.

3- گارانتی کیفیت بخواهید:

در صورت عدم پینگ 1 میلی ثانیه و یا قطعی اینترنت و یا آپلود کمتر از 1000 مگابیت، گارانتی کیفیت بخواهید تا در صورت عدم مطابقت با درخواست شما بتوانید وجهه خود را پس بگیرید.

5- پشتیبانی:

از جایی اقدام به خرید سرور مجازی بورس نمایید که پشتیبانی 24 ساعت به شما ارائه دهید تا در صورت مشکل سریعا برطرف گردد.

6- مزیت خرید سهام در سرور بورس با اینترنت های خانگی و 4G چست؟

قبل از هر چیزی باید بگیم سخت افزار سرورهای مجازی بورس بسته به نوع پلنی که انتخاب میکنید حتی تا 20 برابر کامپیوترهای خونگی است ولی چیزی که سرور مجازی بورس رو متمایز میکنه پینگ 1 میلی ثانیه و پورت 10 گیگابیت است که به هیچ عنوان قابل قیاس با سیستم و یا اینترنت های خانگی نیست.

بهترین سرور بورس

جمع بندی، بهترین شرکت برای خرید سرور مجازی چیست:

یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده سرور مجازی بورس میهن پرداز می باشد، مجموعه میهن پرداز تنها مرجع ارائه دهنده vps بورس با پورت 10 گیگابایت در ایران می باشد

تست سرعت و پینگ بالا متعلق به سرور بورس میهن پرداز می باشد که گواه کیفیت این مجموعه است

میهن پرداز گارانتی بازگشت 100% وجهه را در صورت عدم رضایت دارد که این باعث میشه در هر لحظه بتوانید با خیال آسوده نسبت به خرید اقدام نمایید.

میهن پرداز بهمراه سرویس های خود یک نرم افزار اتوکلیکر اختصاصی که توسط مجموعه میهن پرداز ساخته شده و دراای کمترین خطا می باشد رو ارائه می دهد

در پایان آمید واریم که بتوانید با توضیحات بالا سرور باکیفیتی را خریداری نمایید. و در این انتخاب هر گونه سوالی را در ارتباط با سرور مجازی بورس داشتید مجموعه میهن پرداز 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما کاربران است.

شماره تماس: 02166209815

mihanpardaz.com

5/5 - (1 امتیاز)