اتوکلیکر نرم افزاری هست که این قابلیت رو به ما میده با سرعتی چندین برابر به صورت خودکار اقدام به کلیک کردن بر روی نقطه خاصی نماییم.

آموزش نرم افزار سرخطی بورس با اتوکلیکر Auto clicker

اتوکلیکر چیست و چه مزیتی در سرخطی بورس دارد؟

با کسترش خرید سهام بین سهام داران و حجم های زیادی که در صف های خرید در ابتدای سرخطی برای برخی از سهم ها که میخوره باعث میشه کاربران در برخی موارد تا 1000 ردیف جابه جا شوند و با شروع معاملات در ساعت 8:30 کاربرانی که به طور سریع تری اقدام به کلیک نمایند موفق تر هستند ولی متاسفانه این کار به صورت دستی خیلی کند هست ولی شما میتوانید با استفاده از نرم افزار auto clicker هر 1 میلی ثانیه یکبار کلیک کنید که در نتیجه در صف های خرید میتوانید در ریف اول قرار بگیرید البته سرور بورس نیست در این امر مکمل شما است.

آموزش نرم افزار اتوکلیکر:

قبل از آموزش نرم افزار اتوکلیکر بایستی نرم افزار را در انتهای همین صفحه دانلود نمایید، بعد از نصب و اجرای نرم افزار تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که بخش های شماره گذاری شده را باهم خواهیم آموخت:

آموزش سرخطی بورس با نرم افزار اتوکلیکر Auto clicker

بخش های مختلف:

1- بخش Click که در این بخش تعداد کلیک هایی که نرم افزار میکنه رو مشخص میکنید که این عدد هرچی بیشتر باشه بهتره که یک وقت تموم نشه.

2- بخش Click Interval که در این بخش زمان کلیک رو بر اساس میلی ثانیه مشخص میکنید.

3- در بخش Mouse نوع کلیک موس رو مشخص میکنید که بطور مثال چپ کلیک باشه یا راست کلیک.

4- در بخش Action تعداد کلیک در هر دفعه رو مشخص میکنه که یکبار کلیک کنه یا دوبار.

5- در بخش Click Where The Mouse Is کافیست موس رو ببرید روی بخشی که قصد انجام کلیک دارید و با زدن Cntrl+F5 عملیات کلیک را آغاز نمایید و همچنین باز دن کلید Cntrl+F2 عملیات کلیک را قطع نمایید در این بخش چنانچه موس تکات بخورد و از موقعیت مورد نظر جا به جا شود عملیات کلیک خودکار قطع می شود که ما روش شماره 6 را پیشنهاد میکنیم.

6- در بخش Click On a Fixed Point دقیقا همان کار بخش 5 را انجام می دهد با این تفاوت که اگر موس موقیتش تغییر کند کلیک خودکار قطع نمی شود با انتخاب این بخش سپس زدن دکمه Start Capture موس را به موقیتی که قصد انجام کلیک دارید هدایت کنید سپس با زدن Cntrl+F5 عملیات کلیک را آغاز نمایید و همچنین باز دن کلید Cntrl+F2 عملیات کلیک را قطع نمایید.

در انتها برای اینکه از این روش فید استفاده لازم رو ببرید حتما این نرم افزار را در سرور مجازی بورس امتاحان کنید تا نتیجه خوبی را بدست آورید.

در حال بارگذاری...

3/5 - (3 امتیاز)