bell book-open bookmark check clock flag heart home layers link mail map-pin message-circle message-square phone-call search send tag telegram unlock user-plus users

icon کسب درآمد از ترافیک

کسب درآمد به ازای ترافیک تولیدی یکی از مباحث داغی است که با توجه به عدم خروج ترافیک به سمت بین الملل و خرید همان میزان ترافیک با توجه به نوسانات ارز و قیمت تمام شده، شرکت های بزرگ isp و ارائه دهنده سرویس های اینترنت را بر آن داشت تا به فکر راه اندازی دیتاسنترهای مجهز و پیشرفته در داخل ایران برای جلوگیری از خروج ترافیک از ایران بیوفتند که از این رو مجموعه میهن پرداز توانسته با همکاری و عقد قرارداد با برخی از شرکت ها و دیتاسنترها سایت های بزرگی را بر روی سرورهای اختصاصی خود علاوه بر ارائه سرویس رایگان، بستر کسب درآمد را نیز برای آن ها مهیا نمیاد و این کار علاوه بر بازگشت ترافیک به چرخه داخلی باعث می شود سایت هایی که برای درآمد زایی مشکل داشتند با کسب درآمد محتوای بهتر و با کیفیت تری را نیز تولید نمایند.

یکی از بزرگ ترین مزیت ها برای مدیران سایت ها: با توجه به اینکه طی چند سال اخیر و طبق سیاست هایی که وزیر محترم ارتباطات که برای شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت وضع کرده اند در هنگام خرید اینترنت از این شرکت ها بخش اعظمی حجم برای دانلود از سایت های ایرانی و بخش اندگی حجم نیز برای استفاده در سایت های دارای سرورهای خارج از ایران ارائه می گردد به همین دلیل کاربران و بازدید کنندگان سایت ها اغلب راغب به دانلود محتوای مورد نظر خود از سرورها ایرانی هستن

از تمامی سایت های پربازدید دارای ترافیک دانلودی بالا مانند سایت های دانلود فیلم، اشتراک گذاری ویدئو، دانلود بازی و نرم افزار دعوت به همکاری می گردد.

در این راه علاوه بر ارائه سرور دانلود و مجازی با استفاده از کاری مجرب علاوه بر ارائه سرو پایدار سرویس شمارا ۲۴ ساعته مانیتورینگ و پشتیبانی خواهیم کرد و در کوتاه ترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود به همین منظور کافیست برای اطلاع بیشتر با شماره های مندرج در سایت و همچنین با عضویت در میهن پرداز و ارائه مشخصات از جزئیات و شرایط باخبر شوید

ارائه این خدمات چه مزیتی برای مدیران سایت های پرترافیک دارد؟

ارائه رایگان سرور دانلود و سرور مجازی با کیفیت بالاکاهش حجم مصرفی کاربران سایت با توجه به ارزانی ترافیک داخلی
 

 

امکان کسب درآمد از ترافیک تولید و افزایش کیفیت محتواپینگ و سرعت بالا نسبت به سرورهای خارجی

تعهدات میهن پرداز به سایت های پرترافیک

برای مشاهده کلیک کنید

تعهدات و خدمات میهن پرداز به سایت های پرترافیک

بخشی از خدمات و تعهدات میهن پرداز بعد از شروع همکاری به شرح ذیل است.

 • ارائه فضا، پاور و شبکه مناسب جهت سرویس دهی.
 • انتقال دیتا به سرور های میهن پرداز.
 • پشتیبانی 24 ساعته.
 • محاصبه دقیق پهنای باند و پرداخت طبق توافق.
 • جلوگیری از هرگونه حملات Ddos.
 • بکاپ گیری منظرم از دیتای سایت ها.
 • ارائه راهکار و مشاوره فنی در صورت نیاز.

 

سوالات متداول قبل و بعد از همکاری

برای مشاهده کلیک کنید

سوالات متداول

برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما قبل از همکاری و بعد از همکاری پیش بیاید.

 • آیا هر سایتی میتواند از ترافیک خود پول دریافت نماید؟ خیر با توجه به نوسانات ارزی و هزینه بالای سخت افزار فقط سایت هایی شامل این طرح می باشند که حداکثر دیتای آن ها 50% میزان ترافیک آن ها باشند و در صورتی که این امار نزدیک هم باشد باز هم مورد قبول ما می باشد ولی بطور مثال سایت هایی که مثلا 10 ترابایت فضا دارند و 1 ترابایت ترافیک دانلود نتنها شامل طرح پرداخت پول به ازای ترافیک نمی شوند بلکه قالبت سرویس دهی به صورت اسپانسری از جانب مارا نیز نخواهد داشت پس حتما شرایط خود را از طریق تیکت جویا شوید.
 • چگونه باید مطلع شوم که وب سایت من شامل این طرح هست؟ با عضویت در میهن پرداز،  آدرس سایت ، فضای مصرفی ، ترافیک روزانه سایت خود را برای ما تیکت کنید در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.
 • ضمانت پرداخت وجه چیست؟ در صورت تمایل قرارداد کتبی بین طرفین قرارداد امضا خواهد شد.
 • ضمانت از ما گرفته خواهد شد؟ خیر
 • آیا میتوانیم ترافیک تقلبی ایجاد نماییم؟ خیر، در صورت مشاهده بلافاصله سرویس ازائه شده مسدود و تمام طلب های شخص مورد نظر نیر به عنوان خسارت بلوکه خواهد شد.
 • به تمام سایت ها به یک اندازه پرداخت خواهید کرد؟ خیر، با توجه به قیمت بالای هارد سایت هایی که فضای کمتر و ترافیک بیشتر تولید می کنند مبلغ بیشتری دریافت میکنند.
 • به ترافیک بین الملل هم پول پرداخت می شود؟ خیر، با توجه به اینکه ترافیک بین الملل به کشورهای مختلفی می رود و به دلیل تحریمات امکان دریافت وجهه و متعاقباً پرداخت آن به شما نیست به همین دلیل فقط به ترافیک ایجاد شده برای کاربران ایرانی پول پرداخت می شود.
 • آیا محدودیتی بر روی سرور اعمال می شود؟ بله، فقط برای کاربران بین الملل و خارجی ترافیک سایت شما 10% باز گذاشته خواهد شد که این کار علاوه بر عدم حدر رفتن منابع و فشار به سرور ترافیک خالص ایجاد شده عیناً با همان 10 درصد بین الملل پرداخت خواهد شد.
 • سرورهای ارائه شده دارای کیفیت لازم می باشد؟ بله، تمامی هاردهای استفاده شده در تجهیزات میهن پرداز SSD می باشد.
 • سرورهای ارائه شده دارای بکاپ می باشد؟ بله، تمامی سرورها دارای بکاپ سخت افزاری (رید) میباشد و در صورت نیاز مدیر سایت و مقدور بودن از سمت میهن پرداز بکاپ جداگانه نیز در سرور دیگر تهیه می گردد.
 • آیا پرداخت وجهه به ازای ترافیک همیشگی می باشد؟ این طرح تا زمانی که میهن پرداز بتواند قرارداد خود را با شرکت های دیگر تمدید نماید ادامه خواهد داشت.
 • در صورت پایان طرح یا کاهی ترافیک سرویس مسدود خواهد شد؟ خیر، در صورت پایان طرح سرویس به صورت اسپانسری بدون پرداخت وجهه ادامه خواهد داشت و همچنین در صورت کاهش ترافیک از طرف میهن پرداز مهلت چند ماهه به مدیر سایت جهت افزایش ترافیک به مدیر سایت داده خواهد شد و در صورت عدمم افزایش پرداخت وجهه متوقف خواهد شد و فقط سرویس به صورت اسپانسری خواهد بود و در صورتی که به قدری ترافیک پایین باشد که شامل سرویس اسپانسری نباشد به مدیر سایت جهت انتقال دیتای خود به سرویس دهنده دیگر اطلاع داده خواهد شد.
 • آیا نمونه سایت پربازدید تحت سرویس دهی دارید؟ بله، در حال حاضر میهن پرداز اقدام به ارائه سرویس به بیشتر از 50 سایت پرترافیک که جزو 1000 سایت برتر ایران از دیدگاه الکسا هستند می کند که در صورت تمایل به واجدان شرایط ارائه خواهد شد.
 • در صورت قطع همکاری میزان طلب پرداخت خواهد شد؟ در صورتی قطع همکاری توافقی و با اطلاع و رضایت میهن پرداز باشد تمامی ترافیک ایجاد در اولین موعد محاصبه و پرداخت خواهد شد و در صورتی که که قطع همکاری به یکباره از سمت شما و بدون اطلاع قبلی باشد خیر، زیرا برای سایت شما سخت افزار با هزینه بالایی خریداری شده که خروج بدون اطلاع شما سخت افزار مذکور را تا مدت زمانی برای جایگزینی خالی نگه میدارد که این امر موجب خسارت به ما شده و در نتیجه پرداخت الباقی طلب مقدور نمی باشد.
 • امکان ارائه امار و گراف ترافیک می باشد؟ در صورتی که یک سایت بر روی یک سرور به تنهایی باشد گراف کاکتی نیز ارائع خواهد شد و در صورت که ترافیک سایت به حد نساب یک سرور کامل نباشد و سایت های دیگری نیز بر روی آن سرور باشند، ترافیک ایجاد شده به صورت خروجی به مدیر سایت داده خواهد شد.
 • امکان ایجاد سرور از سمت ما وجود دارد؟ بله، در صورتی که سرور از سمت شما گذاشته شود مبلغ دریافتی بیشتر خواهد بود.
 • آیا امکان انتخاب شبکه وجود دارد؟ بله با توجه به اینکه میهن پرداز با چندین شرکت همکاری دارد امکان انتخاب شبکه وجود دارد.
 • پشتیبانی چگونه است؟ با توجه به اینکه سرویس های مذکور دائماً در حال مانیتورینگ می باشد در صورت اختلال یا بروز هرگونه مشکل در کوتاه طریق زمان رسیدگی خواهد شد و همچنین امکان پاسخگویی به تیکت بصورت 24 ساعته و همچنین تلفنی در ساعات اداری وجود دارید.
 • امکان ارائه سرور مجازی (vps) وجود دارد؟ بله، میهن پرداز به جهت رفاه حال کاربران خود برای انجام اموراتی نظیر دانلود و اپلود سرور مجازی با کیفیت با هاردهای NvMe ارائه می نمابد.